Webinarium Qlik®: Od Big Data do wnikliwych analiz dzięki Qlik i Cloudera” | Registration
Qlik Insights Webinar Series
Dołącz do nas

Od Big Data do wnikliwych analiz dzięki Qlik® i Cloudera

Chcesz zrozumieć trendy w branży? Sukcesy i porażki na rynku? Przerwy w łańcuchach dostaw? Nagłe wzrosty kosztów? Trudno sprostać tym wyzwaniom, jeśli odpowiedź kryje się w dużych zestawach danych.

Rozważmy na przykład zakażenia wirusem Zika. Naukowcy przekopują się przez obszerne zestawy danych, by poznać źródło zakażeń i przyczynę rozprzestrzeniania się wirusa. Dzięki współpracy Qlik® i Cloudera znają już odpowiedź.

Dołącz do naszego webinarium „Od Big Data do wnikliwych analiz dzięki Qlik i Cloudera”, aby:

  • sprawdzić, jak Twoja firma może skorzystać z rozwiązań Qlik i Cloudera, by szybko połączyć dane Big Data z mniejszymi zestawami danych pochodzącymi z dowolnego źródła (zewnętrznego lub wewnętrznego) i w intuicyjny sposób analizować je w interaktywnych kokpitach menedżerskich.
  • dowiedzieć się, jak dzięki rozwiązaniom Qlik i Cloudera poznano przyczynę zakażeń wirusem Zika;
  • zobaczyć film przedstawiający, jak Qlik i Cloudera współpracują, aby sprostać nawet największym wyzwaniom biznesowym.
Znalezienie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania biznesowe może być łatwiejsze, niż sądzisz. 

Qlik — informacje

Qlik jest liderem w zakresie rozwiązań do analityki wizualnej. Oferta Qlik spełnia rosnące wymagania klientów: od raportowania i samoobsługowej analizy wizualnej po konsultacje analityczne oraz rozwiązania kierowane, wbudowane i niestandardowe. Rozwiązaniom Qlik zaufało blisko 38 000. klientów, którzy za ich pomocą odczytują sens informacji pochodzących z różnych źródeł i odkrywają ukryte zależności między danymi. Dokonane na tej podstawie spostrzeżenia są dla nich źródłem dobrych pomysłów. Główna siedziba firmy mieści się w Radnor, w Pensylwanii, ponadto firma Qlik ma biura na całym świecie i współpracuje z ponad 1700 partnerami w ponad 100 krajach.Od Big Data do wnikliwych analiz dzięki Qlik® i Cloudera
  •