Rzeczywiste wyniki oparte na danych? Porozmawiajmy o tym...
Wirtualny Talkshow Visualize Your World

Chcesz uwolnić się od ograniczeń typowych systemów BI? Chcesz wdrożyć prawdziwy model przedsiębiorstwa opartego na analizie danych? W takim razie weź udział w Wirtualnym Talkshow Visualize Your World.

Podczas tego wirtualnego spotkania Qlik zaprezentuje innowacyjną wizję narzędzi analitycznych, które łączą ze sobą ludzi, dane i pomysły. Ponadto pokażemy Ci, jak uzyskać rzeczywiste korzyści biznesowe dzięki dobrej analizie danych.

Data i godzina:
11:00 CET, środa, 16 listopada (czas trwania: 90 minut)

Odśwież swoje umiejętności odkrywania danych

Uczestnicy Wirtualnego Talkshow skupią się na najważniejszych kwestiach z zakresu podejmowania decyzji opartych na analizie danych. Poznasz:

  • trzy podstawowe atrybuty kultury opartej na danych,
  • znaczenie ludzi, procesów, technologii i umiejętności czytania danych,
  • sposoby korzystania z wizualnych narzędzi analitycznych w celu uzyskania pełnej historii ukrytej w danych,
  • sposoby wdrożenia kultury organizacyjnej opartej na danych,
  • kompleksową platformę do analityki wizualnej Qlik.

Specjalistyczna wiedza i aktualne informacje

Wirtualny Talkshow obejmuje przedstawienie najważniejszych fragmentów konferencji World Tour oraz przewiduje możliwość poddawania zadanych pytań pod dyskusję specjalistów, wśród których znajdą się przedstawiciele kierownictwa Qlik i klientów Qlik, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie podejmowania decyzji opartych na danych. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę dla gości Wirtualnego Talkshow Qlik .

Dlaczego tego spotkania nie można przegapić?

  • Dowiesz się, jak lepiej korzystać z analizy danych i jak uwolnić potencjał drzemiący w danych.
  • Szybko otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania od naszych specjalistów.
  • Uzyskasz informacje na temat opartego na wynikach analizy danych procesu podejmowania decyzji w Wrightington, Wigan and Leigh NHS Foundation Trust.
  • Obejrzysz najważniejsze fragmenty konferencji Visualize Your World — 2016 World Tour, które odbyły się we wrześniu i październiku.
  • Wygodna formuła spotkania online sprawia, że udział w nim jest bardzo łatwy z dowolnego miejsca.

Nie przegap spotkania: zarejestruj się już teraz

Zarezerwuj sobie miejsce na naszym Wirtualnym Talkshow Visualize Your World. Dowiedz się, jak dobra analiza danych może przyczynić się do podejmowania trafniejszych decyzji biznesowych.

Rejestracja na Wirtualny Talkshow Qlik Visualize Your World jest bardzo łatwa. Wypełnij formularz, a następnie otrzymasz od nas potwierdzenie rejestracji. Zarejestruj się >>