Webinarium Qlik: Budowanie "data-centric applications" przy wykorzystaniu analityki osadzonej Qlik'a
Obejrzyj webinarium na żądanie (on demand)

W dzisiejszym świecie dane są kluczem do podejmowania właściwych decyzji, a ludzie podejmują decyzje na każdym kroku pracy z ich aplikacjami biznesowymi. Fakt ten implikuje, że aplikacje muszą stać się "data-centric", a w niedalekiej przyszłości analityka będzie wbudowana w każdy używany przez nas system informatyczny.

Razem z moim kolegą Robertem Piotrakiem zapraszamy na webinarium, na którym wyjaśnimy w jaki sposób już dziś przygotować się na ten nadchodzący trend i wyróżnić sie na tle konkurencji poprzez osadzenie analityki Qlika w Twoim produkcie informatycznym. Podczas webinarium:

  • Omówimy w jaki sposób analityka osadzona może udoskonalić Twoją aplikację
  • Zaprezentujemy przykład udanego osadzenia technologii Qlik w produkcie Partnera
  • Zademonstrujemy na żywo w jak prosty sposób można zintegrować analitykę Qlika z Twoim produktem informatycznym

Zachęcamy do udziału w webinarium poświęconemu budowaniu "data-centric applications" przy wykorzystaniu analityki osadzonej Qlik'a.

Prelegenci:

Robert Piotrak
OEM Presales Solution Architect
Robert Piotrak pracuje jako Presales Soluiton Architekt w firmie Qlik, gdzie zajmuje się programem dla partnerów OEM. Ma ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu systemów zarządzania informacją i analizy danych. Poprzednio pracował w EMC oraz Comarch.

Przemek Zabłudowski
OEM Manager Eastern Europe
Przemek zarządza Programem Partnerskim OEM w Europie Wschodniej od stycznia 2017 roku, ale z firmą Qlik związany jest od 2,5 roku. Przemek pracował wcześniej w firmie Compuware w obszarze rozwiązań APM, a swoją karierę rozpoczynał pracując jako developer i team leader w kilku małych polskich Software House'ach. Przemek posiada tytułu magistra inżyniera Informatyki Stosowanej uzyskany na Politechnice Warszawskiej.

BLX_Remixability-and-Reassembly.png

Budowanie "data-centric applications" przy wykorzystaniu analityki osadzonej Qlik'a

Webinarium na żądanie (on demand)