Qlikathon 2017 | Warszawa
Pracuj w zespole, stwórz unikalną wizualizację, baw się dobrze i wygraj!

Branża analityki wizualnej rozwija się w błyskawicznym tempie.
Data Scientist ogłoszony jest zawodem przyszłości. Według Harvard Business Review, do 2020 roku na świecie potrzebnych będzie 4 miliony specjalistów od analityki.
Jednak data science to nie tylko umiejętność wyciągania wniosków z danych, ale także zdolność do przekonywania do swoich wniosków. Najprostszą drogą do przekonania innych jest przedstawienie danych w formie wizualnej.

Dlatego Qlik, producent systemów redefiniujących spojrzenie na Business Intelligence – Qlik Sense oraz QlikView, zaprasza na Qlikathon!

Już 1 grudnia wieczorem spotkamy się w siedzibie Qlik przy ul. Inflanckiej 4 w Warszawie, aby poznać bliżej innych uczestników i jury, stworzyć zespoły i dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu, w którym będziemy pracować. Zapraszamy osoby fizyczne z własnymi zestawami danych. Uczestnicy stworzą zespoły 2-3 osobowe, które przez całą sobotę i połowę niedzieli przygotują przekonujące projekty w oparciu o silnik analityczny Qlik. Do projektu będą mogli wykorzystać również szerokie możliwości API Qlik umożliwiające na tworzenie niestandardowych rozszerzeń oraz stron sieci web.

Nagrodami w konkursie są: vouchery do sklepów z elektroniką użytkową oraz staże w Qlik i firmach partnerskich.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia.

Zapraszamy!