Milline varandus peitub sinu andmetes?
Tule osale Qlik’i ametliku esitlustuuri „Can You See the Whole Story in Your Data“ raames toimuval seminaril Tallinnas kinos Artis 28.oktoobril 2015 algusega kell 9.30.

Andmed on nii oluline vara, et see lihtsalt ei tohi kasutult andmebaasides seista või aruannetes kinni olla, vaid peab teenima ettevõtte otsustusprotsessi. Aga andmed või tööriistad ise ei loo väärtust, inimesed loovad. Seetõttu ongi vaja valida selline platvorm, mis annaks otsustajatele tiivad! Et nad suudaksid ise süvitsi, mänguliselt ning intuitiivselt avastada oma andmeid ja leida tähendusrikkaid seoseid!

Tule vaata, kuidas Qlik Sense’i ainulaadne seosepõhine platvorm võimaldab uurida erinevatest allikatest pärit andmetevahelisi mõjutusi põhjalikumalt, kui mistahes teine sarnane tööriist.

Võta oma andmed kaasa ja tule osale ka praktilises töötoas - saad ise järele proovida, millist lugu sinu oma andmed räägivad! Vaata lisainfot lehelt Praktiline töötuba. NB! Töötoas osalemiseks tuleb sellest eraldi teada anda e-mailile [email protected]
 


Vaata päevakava või registreeru kohe!Korraldaja:


o
Qlik Sense Tuur
Tallinnas kinos Artis
28.oktoobril 2015
Kell 09.30-15.00

Praktiline töötuba
kell 13.30 – 15.00

Oma osalemise soovist anna palun teada e-mailile [email protected]Registreerumiseks palun täida allolev vorm:
  •