Poznaj naszych prelegentów
  
Tomasz Chrząszcz

Tomasz Chrząszcz
Dyrektor Handlowy, COM-PAN SYSTEM

Związany z firmą od 2012 roku. Odpowiada za realizację sprzedaży oraz zespół handlowy obsługujący sektory: publiczny i biznesowy. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze medycznym. Pomysłodawca i autor ciekawych, nieszablonowych rozwiązań. Kompetentny, profesjonalny i odważny. Prywatnie zakochany w swoim małym synku, pasjonat koni i tych mechanicznych i tych prawdziwych. Trudy i stresy codzienności rozładowuje na perkusji.

Anthony Deighton

Piotr Kowal
Team Leader PreSales, Qlik

Kieruje zespołem doświadczonych Architektów Rozwiązań Business Intelligence, którzy pomagają klientom zrozumieć wartość oprogramowania firmy Qlik.
Od 12 lat związany z branżą IT, doświadczenie zdobywał w Microsoft, w Dziale Aplikacji Biznesowych.
Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego i MBA Politechniki Warszawskiej. Łączy wiedzę biznesową z IT, co pozwala na wnikliwą analizę potrzeb klientów i „uszycie na miarę” oprogramowania Qlik zgodnie z oczekiwaniami.

Anthony Deighton

Robert Piotrak
Presales Soluiton Architekt, Qlik

Pracuje jako Presales Soluiton Architekt w firmie Qlik, gdzie zajmuje się programem dla partnerów OEM. Ma ponad 16 lat doświadczenia w projektowaniu systemów zarządzania informacją i analizy danych. Poprzednio pracował w EMC oraz Comarch.

Anthony Deighton

Tomasz Samagalski
Sales Director, Hogart Business Intelligence


Przemek Zabłudowski
OEM Manager Eastern Europe

Zarządza Programem Partnerskim OEM w Europie Wschodniej od stycznia 2017 roku, ale z firmą Qlik związany jest od 2,5 roku. Przemek pracował wcześniej w firmie Compuware w obszarze rozwiązań APM, a swoją karierę rozpoczynał pracując jako developer i team leader w kilku małych polskich Software House'ach. Przemek posiada tytułu magistra inżyniera Informatyki Stosowanej uzyskany na Politechnice Warszawskiej.

dr Tomasz M. Zieliński
Prezes Zarządu ABC Akademia Sp. z o.o.
  • Prezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o. - lidera wdrożeń ZPRK/RCA w Polsce,
  • Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość,
  • Ekspert w zakresie systemów controllingowych do zarządzania kosztami i rentownością,
  • Autor koncepcji Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK) wdrażanego w przedsiębiorstwach takich jak: ORLEN Laboratorium, Lotos Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (Polcard), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Spomlek, Kupiec i inne,
  • Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej, Uniwersytecie Łódzkim oraz firm szkoleniowych.
Przemysław Żukowski
Account Manager, Hogart Business Intelligence

Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 12 lat. Od ponad 6 lat w Hogart Business Intelligence odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.