>
Najważniejsze trendy w analityce i gospodarce cyfrowej w 2016 roku
Bezpłatne webinarium na żywo | czwartek, 28 stycznia | godz. 13:00

W 2016 roku będziemy świadkami dynamicznej kontynuacji trendów związanych z cyfrową gospodarką i analityką. By nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami klientów przedsiębiorstwa będą zmuszone do coraz bardziej intensywnego wdrażania rozwiązań biznesowych opartych na technologiach tzw. Trzeciej Platformy (analityka, mobilność, chmura i sieci społecznościowe). Działy IT w większym stopniu będą współpracować z biznesem w zakresie dostarczania rozwiązań cyfrowych, opartych także o akceleratory innowacji takie jak Internet Rzeczy (IoT), robotyka czy systemy poznawcze (cognitive systems). Ekspansja globalnych innowatorów spowoduje, że nawet mniejsze firmy będą zmuszone do podjęcia działań w zakresie cyfrowej transformacji i analityki, aby pozostać w grze.

Weź udział w webinarium Qlik i IDC, podczas którego nasi eksperci opowiedzą o najważniejszych trendach w analityce i gospodarce cyfrowej w 2016 roku, takich jak: aktywizm informacyjny zmieniający zaangażowanie użytkowników, koniec szumu wokół Big Data i coraz większa rola historii opowiadanych za pomocą danych. Przekonaj się, czy nie umknęło Ci nic ważnego, i dowiedz się, na co zwrócić uwagę w nadchodzących miesiącach.

Zarejestruj się już teraz!

Prelegenci:

  • Piotr Kowal, Team Leader Presales, Qlik
  • Tomasz Słoniewski, Senior Research Manager, IDC CEMA

Dodatkowo osoby zarejestrowane uzyskają dostęp do wyjątkowego raportu IDC FutureScape: Worldwide IT Industry 2016 Predictions — Leading Digital Transformation to Scale.

Partner wydarzenia:

PL_2015_Roadshow_logo_Macrologic.jpg

Kontakt z działem sprzedaży 

+48 222 566 444


POL_2016_Q1_IDC_Webinar_Trends.jpg

Najważniejsze trendy w analityce i gospodarce cyfrowej w 2016 roku
  •