Nowości w Platforimie Qlik
Qlik Summer School 2016
Data i godzina Webinarium Prezenter

18 lipca

13:00

Zwiększ swoje oczekiwania i odkryj możliwości Twoich danych

Analityka oferuje znacznie większe możliwości, gdy korzysta z niej wiele osób, jednak optymalizacja analizy biznesowej jest możliwa tylko, jeśli potencjał ludzkiej inteligencji jest w pełni wykorzystywany w ramach całej organizacji. Pozwala to przyspieszyć rozwój organizacji w kierunku większej elastyczności i dokładniejszej analizy danych w celu odkrywania i korzystania z nowych możliwości. Z tego webinarium dowiesz się, jak łączenie ludzi, danych i pomysłów pozwala odkryć nowe możliwości danych oraz poznać całą historię, która się w nich kryje.

James Fisher
VP Global Product Marketing

James jako VP Global Product Marketing jest odpowiedzialny za prowadzenie zespołu rozwijającego produkty i innowacyjne strategie, komunikację, świadome przywództwo i strategie wprowadzania produktów na rynek. James ma ponad 18-letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku oprogramowania i konsultingu biznesowego opartego na rozwiązaniach analitycznych, zarządzaniu wynikami, finansami i rozwiązaniami mobilnymi. Zanim dołączył do Qlik, prowadził dział marketingu produktu dla rozwiązań analitycznych, mobilnych i finansowych w SAP, a wcześniej zajmował różne stanowiska marketingowe i konsultingowe w BusinessObjects, Cartesis, PwC i KPMG. Obecnie mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii.

19 lipca

13:00

Co nowego w Qlik?

Zapoznaj się ze szczegółowym przeglądem najnowszych aktualizacji produktów Qlik i naszym opartym na platformie podejściem do wizualnej analizy danych, które umożliwi Twojej firmie pełne wykorzystanie możliwości związanych z analizą danych. Poznaj najważniejsze cechy i funkcje naszych produktów i dowiedz się, jakie możliwości daje nowa generacja produktów Qlik do wizualnej analizy danych.

John Sands
Qlik Evangelist

John posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z Qlik i 20-letnie doświadczenie w branży oprogramowania. Był zaangażowany w rozwój platformy Qlik, która jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych platform BI. John prowadzi szkolenia na całym świecie, w których opowiada o branży BI i innowacyjności platformy Qlik. Mówi w nich też o technologii mobilnej i wyjaśnia, jak zmieniła ona oblicze IT i sprawiła, że użytkownicy zaczęli domagać się szybszego i inteligentniejszego oprogramowania w pracy, a także o początkach zjawiska „Bring Your Own Device”. John aktywnie udziela się na Twitterze (@QlikJohn) i na blogu Qlik.

20 lipca

13:00

Tips & Tricks – wskazówki i porady, które pozwolą Ci lepiej wykorzystywać Qlik Sense®

To webinarium wykracza poza ramy standardowego demo produktu. Znajdziesz w nim wiele przydatnych wskazówek i technik, które pomogą Ci zwiększyć produktywność, rozwiązywać problemy w aplikacjach i odkrywać niedostrzegane wcześniej możliwości Qlik Sense.

Tim Payne
Senior Solution Architect, Qlik

Tim jest związany z Qlik od dwóch lat i pracuje w zespole przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii jako Solution Architect. Od samego początku pracuje z Qlik Sense® i jest bardzo zaangażowany we wszystko, co jest związane z tym narzędziem — od tworzenia rozszerzeń i hybrydowych stron internetowych po projektowanie architektury i integrację. Przed dołączeniem do zespołu Qlik Tim przez ponad dziesięć lat pracował jako programista i administrator baz danych, co okazało się bardzo przydatne w rozwoju narzędzia Qlik Sense®.

21 lipca

13:00

Qlik Sense® dla użytkowników QlikView

Dowiedz się więcej o tym, czym Qlik Sense® różni się od QlikView i jak może przysłużyć się Twojej firmie oraz jako może wzbogacić Twoją analitykę biznesową i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Michael Distler
Director of Product Marketing

Michael Distler jest dyrektorem marketingu produktu w Qlik. Na obecnym stanowisku Michael jest odpowiedzialny za rozwój treści, pozycjonowanie i komunikację platformy analityki wizualnej Qlik. Posiada doświadczenie w produkowaniu i inżynierii aplikacji. Zanim rozpoczął pracę w Qlik, pracował w PTC, gdzie odpowiadał za marketing produktów PTC Windchill PLM i powiązanych z nimi rozwiązań. Michael studiował na Uniwersytecie Michigan, gdzie uzyskał tytuł magistra inżynierii mechanicznej. Tytuł inżyniera uzyskał na Uniwersytecie Rochester.