EEU_2015_Roadshow_BIG_emark_logo.jpg

Qlik Sense Tour 2016: Prekonajte svoje očakávania

Qlik je lídrom v oblasti vizuálnej analytiky, ktorá dokáže odomknúť firemné dáta a rozpovedať hlboký a bohatý príbeh. Zúčastnite sa Qlik Sense Tour a získajte tieto skvelé výhody:

  • Vypočujete si inšpiratívnych prezentujúcich: Presvedčíte sa, ako vizuálna analytika prináša prospech spoločnostiam po celom svete.
  • Objavíte, ako asociatívny model Qlik umožňuje vidieť celý príbeh, ktorý sa ukrýva za Vašimi dátami: pozrite si výkonný asociatívny dátový model Qlik Sense v akcii.
  • Zažijete skúsenosti slovenských firiem s riešením Qlik Sense a môžete s nimi diskutovať
  • Presvedčíte sa, čo Qlik Sense dokáže: Zistíte, ako visual analytics od Qliku dokáže pokryť všetky Vaše analytické potreby.

Zaregistrujte sa ešte dnes - vyplňte formulár a môžete sa tešiť na prezentáciu toho, ako vyzerajú najmodernejšie nástroje visual analytics. Pomôže Vám to naštartovať inovatívnu revolúciu vo Vašej spoločnosti.

Parkovanie je možné na spoplatnenom parkovisku pred hotelom až do vyčerpania kapacity, v cene 1 euro/hodina (max. 8 eur/deň). Bezplatné parkovanie je možné v priľahlých uliciach.

Mapa
GPS: N48.152072, E17.147877

*Ak máte záujem, môžete sa registrovať aj na Školenie Qlik Sense - Vlastná aplikácia na počkanie!, ktoré prebehne od 13:00 - 16:00 na rovnakom mieste. Registrácia TU


EMARK je kompetenčné, implementačné a vzdelávacie centrum pre Qlik Sense, QlikView a všetky relevantné súvisiace nástroje a nadstavby (reporting, planning, web analytics, mapping, Big Data...). Od roku 2007 je EMARK najskúsenejším autorizovaným Qlik partnerom na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť, ktorá práve tento rok oslavuje pätnáste výročie svojho založenia, je tiež aktívna v iných európskych krajinách. V súčasnosti má vyše 100 klientov využívajúcich riešenie Qlik. EMARK sa venuje výhradne riešeniam visual analytics na platforme Qlik. Má najširší tím špecializovaných Qlik expertov pozostávajúci z desiatok ľudí, ktorý neustále rastie. Spoločnosť má za sebou celý rad úspešných implementácií a projektov v organizáciách na Slovensku, v Čechách, ako aj v ďalších krajinách Európy.

1. júna
9:00-13:00/16:00*
Bratislava
Hotel Holiday Inn, Bajkalská 25/A

  •